𝓦𝔂𝓻𝓸́𝔃̇𝓷𝓲𝓮𝓷𝓲𝓮 𝔀 𝓪𝓴𝓬𝓳𝓲 „𝓑𝓲𝓫𝓵𝓲𝓸𝓽𝓮𝓴𝓪 𝓟𝓻𝔃𝔂𝓳𝓪𝔃𝓷𝓪 𝓓𝔃𝓲𝓮𝓬𝓲𝓸𝓶”

Zakończyła się 2. edycja ogólnopolskiej akcji Biblioteka Przyjazna Dzieciom organizowana przez Przystanek Rodzinka. Przystanek Rodzinka wyróżnia biblioteki, które nie tylko rozbudzają wyobraźnię i promują miłość do literatury, ale są też przestrzenią pełną ciepła, akceptacji i twórczej swobody.

Wspólne zaangażowanie czytelników bibliotek, wydawnictw i instytucji kultury zaowocowało wyróżnieniem w drugiej edycji aż 𝟮𝟯𝟭 𝗯𝗶𝗯𝗹𝗶𝗼𝘁𝗲𝗸!

𝗪 𝘁𝘆𝗺 𝗻𝗮𝘀𝘇𝗲𝗷! 🤩🥳

Akcja polegała na oznaczaniu w komentarzu pod głównym postem akcji bibliotek, którą czytelnicy uważają za przyjazną dla dzieci. 👧🧒

𝗗𝗿𝗼𝗱𝘇𝘆 𝗖𝘇𝘆𝘁𝗲𝗹𝗻𝗶𝗰𝘆, to dzięki Waszym zgłoszeniom naszej biblioteki w komentarzach akcji, dzięki tym wszystkim ciepłym słowom, które o nas napisaliście, udało nam się 𝗼𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝗮𝗰́ 𝘄𝘆𝗿𝗼́𝘇̇𝗻𝗶𝗲𝗻𝗶𝗲. 🤹‍♀️🎉💛

🫶 Bardzo cieszymy się, że doceniacie naszą pracę. 𝗗𝘇𝗶𝗲̨𝗸𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆! 🫶